8:39 am - piątek Kwiecień 25, 2014

Pokazy polowe pracy maszyn New Holland

Firma New Holland Agriculture w dniach od 16 do 20 sierpnia 2011 r. zaprasza na pokazy polowe pracy maszyn niebieskiej marki, które odbędą się w miejscowości Suchodębie, około 40 km od Płocka – kierunek Łanięta / Krośniewice. Pokazy ruszają każdego dnia ok. godziny 11.00.

Podczas tegorocznego Demo Show firma zaprezentuje pełną gamę maszyn New Holland. Każdego dnia odbędzie się pokaz prawdziwych żniw: od koszenia zboża, wyładunek ziarna, przez zbieranie słomy i układanie bel, na pracach uprawowych kończąc. W zbudowanej na polu zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego ‚Wiosce New Holland’ odbędą się warsztaty tematyczne dot. innowacyjnych technologii i rozwiązań marki.

Uczestnicy pokazów będą mieli możliwość bliższego poznania najnowszych kombajnów konwencjonalnych New Holland z serii CX5000 i CX6000, które będą miały szczególne zastosowanie w gospodarstwach o wielkości od 200 do 600 hektarów. Zaprezentowane będą inteligentne innowacje, które są standardem w tej serii kombajnów, a ich konstrukcja została opracowana, aby zapewnić jak największą elastyczność w zakresie zbioru dowolnej uprawy, od zbóż po kukurydzę i uprawy specjalistyczne, jednocześnie z gwarancją doskonałej jakości ziarna i słomy. Wraz z kombajnami z serii CX będą również kombajny z serii TC oraz CR, prasy z serii BB oraz BR, a także sieczkarnię samobieżną FR.

Demo Show New Holland będzie także doskonałą okazją dla klientów do zapoznania sie z pełną ofertą produktową ciągników rolniczych. Podczas prac polowych będzie można zobaczyć traktory z serii Boomer, T3000, T4000, TD4000F, T5000, TD5000, T6000, T7. oraz T8. Wśród nich znajdzie się duma New Holland, dwukrotnie nagrodzony tytułem „Traktor Roku” oraz czterokrotnie tytułem „Traktor Roku za Rozwiązania Konstrukcyjne” traktor z serii T7. Prezentowany podczas pokazów model T7. w wersji Blue Power wyposażony będzie w System Precyzyjnego Rolnictwa.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem ?Wioski New Holland? organizator prosi o kontakt z najbliższym dealerem New Holland w swojej okolicy.

W kategoriach: Aktualności

Komentarze wyłączone

Optimized by SEO Ultimate